محصولات منتخب - شرکت تک چهره
  خانه / محصولات منتخب / جدیدترین ها
این سرم سرشار از مواد با خاصیت ضد چین و چروک و پیری بوده و پوست را در برابر عوامل خارجی مانند آلودگی و سردی هوا محافظت می نماید . عصاره کاکل ذرت دارای خاصیت آرامبخش و ضد التهابی پوست می باشد . عصاره آبی بابونه Chamomile نرم کننده ، مرطوب کننده ، ضد التهاب ، آنتی سپتیک و ضد احتقان می باشد . این عصاره بر ضد شیارها و خطوط زیر چشم عمل نموده و برای پوستهای حساس و خشک و تحریک شده مناسب می باشد . آلانتوئین ، موجب التیام و درمان تحریکات و قرمزی پوست می گردد . هیالورونات سدیم ، خاصیت مرطوب کنندگی ، ضد چین وچروک و پیری زود رس داشته و موجب نرمی و لطافت و محافظت پوست می گردد . پروتئین گندم هیدرولیز شده ، سفت کننده و ضد چین و چروک پوست بوده و موجب باز سازی سلولهای پوست می گردد . پلی اول و گلیسرول ، از ترکیبات مرطوب کننده ونرم کننده پوست می باشند . با توجه به خواص ضد چین وچروک این محصول مي توان از آن بعنوان درمان فوری و موردی به ویژه هنگام خستگی دور چشم یا قبل از یک مهمانی استفاده کرد .
• ترکیبات فعال :
عصاره کاکل ذرت ، عصاره آبی بابونه ، آلانتوئین ، هیالورونات سدیم ، پروتئین گندم هیدرولیز شده ، پلی اول ، گلیسرول .
• روش مصرف :
صبح و عصر بعد از تمیز کردن اطراف چشم ، این سرم را به دور چشم مالیده و بصورت دورانی ماساژ دهید . از تماس با چشم خودداری نمائید .
 
• موارد مصرف :
این کرم مغذی ، ترمیم کننده و موجب جوانی و شادابی و طراوت پوست می گردد Hyaluronic Acid  . این ماده که یکی از عناصر اصلی اپیدرم می باشد موجب حفاظت آب پوست گردیده و خاصیت ضد چین و چروک و پیری زود رس دارد . ویتامین E استات خاصیت آنتی اکسیدان داشته و ضد رادیکالهای آزاد عمل می نماید و مانع از پیری زودرس پوست می گردد . عصاره Tepescohuite موجب رشد و نمو سلولها گردیده و اسید هیالورونیک بافتها را حفظ می نماید . با عمل توقف رشد باکتری ها از بروز آکنه نیز جلوگیری می کند . آلانتوئین ، موجب التیام و درمان تحریکات و قرمزی پوست می گردد . ویتامین A پالمیتات اثر بسیار قوی در لطافت و نرمی پوست دارد . دی – پنتنول متابولیسم پوست را اصلاح کرده وموجب حفاظت آب پوست گردیده و به پوست شفافیت و شادابی می بخشد . روغن Quinoa ، سرشار از اسیدهای چرب غیر اشباع و ویتامین  Tocopherol-E بوده که دارای خاصیت آنتی اکسیدان می باشد .
• ترکیبات فعال :
اسید هیا لورونیک ، ویتامین E ، عصاره تپس کوهوایت ، آلانتوئین ، ویتامین   A پالمیتات ، دی – پانتنول ، روغن . Quinoa
• روش مصرف :
هر شب بعد از پاک کردن آرایش صورت این کرم را بصورت بمالید .
 
این کرم حاوی فیلتر های ضد اشعه UVA & UVB و فاکتورهای مرطوب کننده بوده و مانع از بروز لکه های قهوه ای بر روی پوست می گردد . این کرم برای حفاظت پوست های حساس در مقابل نور خورشید و همچنین همراه با کرم های سفید کننده استفاده می شود . فیلتر های ضد اشعه UVA & UVB پوست را درمقابل اشعه UV نور آفتاب محافظت و مانع از آسیب های پوستی می گردد . کره Shea + روغن کنجد Sesame Oil این 2 ماده شامل اسید های چرب و تری گلیسریدها بوده و تغذیه کننده سلولهای پوست می باشند . این مواد همچنین پوست را مرطوب نگه داشته و موجب تمیزی و پاکی پوست می گردند . ویتامین E ضد رادیکالهای آزاد بوده و مانع از پیری زودرس پوست گردیده و همچنین خاصیت ضد التهابی و نرم کنندگی پوست را دارد . روغن دانه آفتاب گردان Sunflower Seeds این ماده بعنوان یک محافظ طبیعی ، پوست را در مقابل عوامل زیان بار محیطی محافظت می نماید .
• ترکیبات فعال :
فیلتر های ضد اشعه UVA & UVB ، کره Shea + روغن کنجد ، ویتامین ، E روغن دانه آفتاب گردان .
• روش مصرف :
هر روز قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، در مناطقی از پوست که در معرض اشعه خورشیدی می باشند ، این کرم را استفاده نمائید .
 
  •   ایران، تهران،ابتدای بزرگراه چمران،پارک وی، روبروی هتل استقلال، کوچه تیر، پلاک 7  
  •   -2774 -(021) -98+
  •   3860 -2620 -(021) -98+
  • info@takchehreh.com

عضویت درخبرنامه